Jsme skupina žen – maminek, které se rozhodly zapojit Mladou Boleslav do úspěšné celorepublikové akce. Festival pro vás připravujeme již několik let s nadšením a radostí, ve svém volném čase někde mezi přiváděním dětí na svět, kojením, vařením kašiček a opečováváním našich rodin. Věříme, že nám odpustíte i nějaký ten drobný organizační nedostatek, snažíme se být rok od roku lepší a lepší 🙂

Iva Kouřilová
maminka tří synů, laktační poradkyně, poporodní dula, porodní dula – studentka, homeopatka

Ve svém dosavadním životě jsem prošla několika obdobími, z nichž každé mělo svůj význam a každé svým dílem přispělo k tomu, kde se nacházím a jak se cítím teď a tady.
Jsem šťastná ve své mateřské roli, moje rodina je pro mě vším. Zároveň mě naplňuje neustále pracovat na vlastním seberozvoji a být prospěšná i ostatním. Ráda otevírám nová diskuzní témata a i našemu boleslavskému festivalu bych přála, aby dokázal zaujmout, přinést do technicky zaměřeného města nový, svěží vzduch, nové pohledy na staré známé věci a inspiraci všem, kdo jsou jí otevřeni. Aby sbližoval lidi různých názorů a vytvářel prostor pro sdílení zkušeností a vzájemné obohacení.

Michaela Málková
projektová manažerka a máma na plný úvazek

Vždy jsem cítila, že to, co mi přinese do života opravdový smysl, bude založení vlastní rodiny. Než se tak stalo, věnovala jsem se organizaci a koordinaci nejrůznějších kulturních akcí. Už v té době mne fascinovala ženská síla a zázrak zrození, a tak jsem sledovala dění kolem porodů v České republice i mimo ni. Když jsem poprvé otěhotněla, snažila jsem se získat co nejvíce informací a naladit se na vlnu, která bude nejlepší pro mne a mé miminko. Měla jsem štěstí, protože v té době se v Mladé Boleslavi konal první ročník festivalu Světový týden respektu k porodu, který mne inspiroval, dodal sil a pomohl se správně naladit. 
Nyní jako máma dvou úžasných a zcela odlišných dětí můžu potvrdit, že tím největším a nejpozoruhodnějším projektem je právě výchova vlastních dětí a pro vztah s nimi jsou období těhotenství i porod samotný zásadní. Jsem proto vděčná a hrdá, že dnes můžu být součástí festivalového týmu a věřím, že se nám společně podaří příjemně naladit a podpořit i další ženy a jejich partnery v tomto jedinečném životním období.

Anna Stodůlková
geodetka, máma tří dětí
 
Jsem matkou tří dětí, které mě naučily, že za své názory, životní styl, hodnoty, za zájmy svých blízkých se můžu (a mnohdy i musím) postavit sama. Informace, které jsem během posledních sedmi let získala, nejsou jen o těhotenství, porodech, kojení, výchově a soužití s dětmi, ale o celém životě a komunikaci mezi lidmi.
Těhotenství a porod jsou velmi důležitou součástí každého života, každý je prožívá jinak, každý od nich očekává něco jiného. Věřím, že festival přináší spoustu užitečných informací a otevírá nové možnosti nastávajícím maminkám i jejich dětem, proto jsem velmi ráda součástí organizačního týmu.